Bezplatná reklama pro váš web

Reklama zdarma možná opravdu neexistuje, ale bezplatná být může. A co je prima, může být okamžitá.

Chcete, aby se link na váš web zobrazoval na naší úvodní stránce již za minutu?

Vyhovují vám následující podmínky? Jestli ano, umístěte na svoji stránku, ktorou chcete propagovat, přesně tento kód:

<a href="http://aho.cz" class="ahoLinkStyle01" title="Internet na tři" target=_blank >aho.cz :: Internet na tři</a>

Zároveň si zkontrolujte název vaší stránky v <TITLE> tagu, zveřejníme ho jako oficiální hned při prvním načtení.

Jak naše výměna odkazů funguje:

Pokaždé, když někdo na tento link klikne, odkaz na vaší stránku se objeví na té naší - konkrétně v patě prvního z našich panelů. Vydrží tam, pokud jej kliknutí z jiné stránky nevytlačí na další místo, což může byt dost dlouho. Většina našich návštěvníků (asi 95%) totiž přichází přímo, proto váš link neposouvá. Tímto způsobem setrvá na stránce počas přísunu dalších devíti linků. A když někdo na vaší stránce znova klikne, jste zpátky na prvním místě.
Jistě si dovedete představit, jak je taková metoda výměny odkazů prospěšná i pro majitele méně navštěvovaných stránek, kteří takhle nejsou odsouzeni na beznadějné místo "pod čarou", jako je tomu v katalozích odkazů seřaděných podle významnosti. U nás má každý web svoje místo, třeba i nejmenší. Linky na úspěšnejší weby se, samozřejmě, budou objevovat častěji.


Výměnný systém odkazů - pravidla (podmínky použití):
Jestli se vám náš systém výměny odkazů pozdává a souhlasíte s našimi pravidly, začít můžete okamžitě. Mnoho úspěchů!Preferujete-li ruční výměnu předem kontrolovanou lidským správcem, napište nám, váš link se objeví zde:

Aristoteles.Cz - matematika, chemie a fyzika online - řešené příkladyTřetí možnost je výměna odkazů prostřednictvím systému www.vymena-odkazu.com :


Výměna odkazů - aho 2007